Rozvíjíme myšlení od roku 1884

Naše výrobky oslovují čistým a jednoduchým designovým jazykem a otevírají celý vesmír zábavy, kde je jediným omezením představivost dětí. Taková je herní filozofie, z níž všechny naše výrobky vycházejí a které zůstáváme věrní od samých počátků naší společnosti.

Hraní dokáže vytvořit lepší svět. Doslova.

Chceme rozdávat šťastné dětství a zároveň darovat zářivou budoucnost. Proto jsou všechny naše dřevěné hračky vyrobeny z vysledovatelného dřeva pocházejícího z odpovědně spravovaných lesů.

Naše globální odpovědnost

Naše výrobky stimulují děti všech věkových kategorií...

Hra zprostředkuje rozvíjejícím se dětem stimulaci, kterou ke správnému vývoji potřebují. Proto jsou všechny naše hračky navrženy tak, aby podporovaly každou z vývojových etap dítěte.

Co se děje v daném věku?

...dokonce i ty, které odmítají zestárnout

Právě je nám 130 let, ale přesto se cítíme vitálnější než dříve. A to je při práci s hračkami velmi pozitivní. Tak jako hra podporuje rozvoj dětí, rozvinula se hrou také naše společnost. Desetiletí znalostí prostupují každým produktem, který vyrábíme.

Naše herní filozofie

DNA jezevčíka

Zkrátka roztomilá hračka, nemyslíte? Za nevinným vzhledem jezevčíka se ve skutečnosti skrývá mnohé, díky čemu pejskovi děti i rodiče věří za všech okolností.

Zdánlivě jednoduchýŽvýkací barvaPevnější než pevnýDřevo, na něž můžete zaklepatPlast, kde je třebaZákladní školaNěžný kovJsme několikanásobnými držiteli ocenění „Best in show“

Neradí se chlubíme, ale naše hračky vyhrály během let celou řadu ocenění. Od 40. let minulého století jsme také také dodavateli hraček švédského královského dvora

Podívejte se na naše ocenění

Nejvíce si však vážíme vyznamenání od nejpřísnější poroty

Získávání atraktivních ocenění je samozřejmě hezké. Hlavním motorem našeho každodenního úsilí je však vědomí, že děti si s našimi hračky hrají a naše výrobky jsou součástí vytváření šťastných dětských vzpomínek.

Change country