Brioworld 2A)
Hračky, které vykouzlí víc než úsměv

Časy se mění, ale způsob, jakým se děti učí a vyvíjejí, zůstává stejný. Proto vyrábíme hračky s čistými a jednoduchými vzory, jež stimulují kreativitu a představivost dětí. Přitom povzbuzují a podporují každou etapu jejich vývoje.

Seznamte se naším způsobem myšlení

BRIO WORLD je otevřený herní systém inspirující kreativitu a představivost.


BRIO WORLD je herní systém, jenž roste spolu s dítětem a představivost dítěte je zde zdrojem nekonečných kombinací. Nic není správně ani špatně – co jste dnes postavili, můžete zítra rychle přestavět na míru dalšímu příběhu.

Hry s otevřeným koncem děti povzbuzují k rozvíjení schopností koordinace, soustředění, plánování, kreativity a ke kultivaci sociálních i jazykových dovedností. Děti při hře prožívají objevování nových skutečností o sobě samých i o prostředí, v němž se pohybují. Nejlepší na tom je, že se přitom skvěle baví!Každé dítě má své jedinečné zájmy. Domníváme se, že děti by si měly hrát svobodně a bez vymezování genderových hranic nebo určování, jak si mají hrát holčičky a jak chlapci.

Jedná se o důležitou součást naší herní filosofie a švédského způsobu myšlení. Právě proto je BRIO WORLD otevřený všem dětem s různorodými zájmy a bohatými vnitřními světy, které se mohou při hře rozvíjet.


All children are unique with their own interests. And we think that children should be able to play freely without limiting gender boundaries restricting them to what boys or girls are supposed to like.

This is an important part of our play philosophy and Swedish heritage, and also why BRIO World is open to every child, with a diverse, rich world where different interests can be nurtured through play.


BRIO WORLD je bezpečný i pro sourozence. Jako malé části jsou definovány díly, jež zcela vejdou do zkušebního válce a jsou zakázány jako hračky pro děti do tří let. Otázky bezpečnosti mají pro nás vždy nejvyšší důležitost a v systému světa BRIO se proto žádné takové díly nevyskytují. Ačkoli systém doporučujeme dětem od věku tří let, BRIO WORLD je naprosto bezpečný i pro mladší sourozence, kteří si mohou hrát v tomtéž prostředí jako malý stavitel světa BRIO.


Our BRIO World is Sibling safe. Small parts are defined by pieces that entirely fit inside a small part cylinder and are forbidden as toys for children younger than 3 years. Since safety always comes first for us, there are no small parts within our BRIO World system. So, even though we recommend the system for children from 3 years of age, our BRIO world is sibling safe and you can safely have younger siblings in the same play environment as your BRIO World builder.


V systému BRIO WORLD může dítě své prožitky navázat na realitu prožívanou v každodenním životě. Pochopení složitosti reálného světa a míst, kde pracujete či žijete, je stejně důležité jako interakce s postavičkami a vozidly, neboť takové chování rozvíjí u dětí pocit bezpečí a ohleduplnost vůči ostatním.

Brioworld 1A)
Ve světě BRIO je vše propojeno

Svět BRIO nezná hranice ani omezení – je to svět nekonečných možností. V BRIO světě můžete být kým chcete, kdekoli se vám zachce. Stavějte, přestavujte, vynalézejte a přizvěte ostatní. Všech šest témat stavebnice BRIO WORLD je propojeno v hravém interaktivním systému, jímž můžete projíždět, vozit se, běhat nebo létat jak se vám zlíbí. Vítejte ve světě dobrodružství!

Change country